שולחן מחשב | שולחן עבודה | שולחן חשמלי

אזור העבודה והלימודים שלנו, בעבודה או בבית, חייב להיות נוח ומותאם לעבודה וישיבה רצופה.

על מנת לקיים תנאי עבודה ולמידה יעילים ובריאים, בחירת שולחן עבודה טוב והתאמת הכיסא הנכון, הן שתי הפעולות הראשונות שעלינו לבצע בעת ארגון אזור העבודה.

קלות הנגישות אל החומרים השונים המונחים עליו ופשטות השימוש בהם הם שיקולים חשובים בבחירתו.
תוספת של אלמנטים משלימים כגון מדפים, מגירות וארונות אחסון מודולרייים, מאפשרים לשולחן המשרדי להישאר נקי, נטול ערימות מכבידות, הגורמות לעבודה מסורבלת ולא אפקטיבית.

רמת התפקוד היומיומי שלנו קשורה קשר הדוק לאיכות המוצרים בהם אנו משתמשים.
הארגונומיה – מדע החוקר את יחסי הגומלין בין האדם למוצרים בהם הוא משתמש, מראה כי סוג הריהוט המשרדי ואיכותו משפיעים עלינו באופן ישיר.
ברמה הגופנית, ריהוט לא טוב יגרום לעומס מתמשך על הגוף, בעוד שמבחינה נפשית, יש לעיצוב וצבעם של הרהיטים, השפעה על מצבי הרוח ויכולת הריכוז שלנו.

שולחנות המחשב המקובעים אותם אנו מכירים אינם נוחים לעבודה ואי לכך, בשל הישיבה ושינוי התנוחות אנו מתלוננים לא פעם על כאבים רבים בגב והצוואר.

אחרי פרסום מחקרים על הנזקים שבישיבה ממושכת, עובדים רבים בעולם עברו לעבודה בעמידה.
אבל לפעמים עמידה ממושכת יכולה לעייף וקיים צורך לעבור לישיבה, ולכן נדרש פתרון קל ומהיר לעבור ממצב של עבודה בישיבה לעמידה ולהיפך.

שולחנות חשמליים הם פתרון הדור הבא. שולחן מחשב | שולחן עבודה | שולחן חשמלי
מוצרים ארגונומיים מסוגים שונים מיוצרים על מנת להקל על לאלה שיושבים שעות במשרד אל מול מסכי מחשב, והפיכת עבודתם לבריאה וטובה יותר.
בעוד שקיימים שולחנות כתיבה מודולריים המאפשרים למשתמש לכוונן את גובהם באופן ידני, שולחן כתיבה חשמלי מאפשר מעבר ממצב עמיד לישיבה ולהפך בלחיצת כפתור בלבד, כלומר ניתן לכוון את השולחן לאיזה גובה שתרצו, בהתאם לדרישות העובד בצורה קלה ומהירה, ובכך למנוע ממנו לשבת עם גב כפוף או מתוח מדיי.

בעוד שהמוצרים הארגונומיים והשולחנות החשמליים עולים יותר, בהשוואה למוצרים שאינם כאלה – הם מוכיחים את נחיצותם כבר בתחילת העבודה.
"העלות של עמדה כזו לחברה שווה לאובדן שלושה ימי עבודה של מהנדס בגלל כאבי גב" (דלית בן טובים – מטפלת בפציעות ספורט)

בניגוד לבחירת כסא, אשר ישיבה מקדימה עליו הוא תנאי הכרחי לבחירה מושכלת, את שולחן הכתיבה ניתן להזמין על פי מראה העיניים בלבד, היות שגובהו ורוחבו נתונים יחד עם שאר המפרט הטכני שלו, כך שכל שנאשר הוא רק לבחור את המידות המתאימות לצרכים שלכם.

קיימים דגמים שונים ומגוונים של שולחנות חשמליים, הנבדלים ביניהם בגודל ואפשרויות השונות שהם מציעים.
בדומה לזרועות הארגונמיות המוצעים כיום בשוק, גם בתחום השולחנות משתלבת טכנולוגיה מתקדמת, המציעה מוצר איכותי המספק מענה לצרכים רבים.

אנו בנ.א.מ מספקים מגוון רחב של שולחנות – שולחנות מחשב מתכווננים, שולחנות עבודה הממתרומים ידנית ושולחנות כתיבה חשמליים המתאימים במיוחד לצורכי הלקוח!
כל דגמי השולחנות בעלי עיצוב פרקטי ואלגנטי לצד גימור מלוטש ונקי, העומדים בכל תקני האיכות והבטיחות.

 

contactbutton

* הסרטון להמחשה בלבד!

נ.א.מ בע"מ

שירותי מחשוב, ציוד ותוכנה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובעיה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות