• אבטחת רשת אלחוטית SonicPoint
  • אבטחת רשת אלחוטית SonicPoint
  • אבטחת רשת אלחוטית SonicPoint

אבטחת רשת אלחוטית SonicPoint

Clean Wireless מציע פתרון משולב המתבסס על טכנולוגית רשת ‎802.11n בעלת יכולות גבוהות עם התקנים לאבטחת הרשת, קבלת יתרונות אבטחה וביצועים מקיפים ברשת.

קטגוריה:

SonicWALL Clean Wireless  מבית Dell מציע פתרון משולב המתבסס על טכנולוגית רשת ‎802.11n בעלת יכולות גבוהות עם התקנים לאבטחת הרשת, קבלת יתרונות אבטחה וביצועים מקיפים ברשת.
עם גישה אלחוטית מסדרת SonicPoint-N באפשרותך לנטר ולנהל את האינטרנט שלך ממקום אחד.

גישה אלחוטית במהירות גבוהה מספקת לך גישה מאובטחת ומהירה יותר לנתונים, לקול ולווידיאו, דרך רשתות תקשורת מקומיות אלחוטיות ברוחב פס גבוה. תוכל ליהנות גם ממבחר אפשרויות רחב יותר וממהימנות רבה יותר, תוך ייעול של ההגדרה והניהול של כל רשת אלחוטית מבוססת-‎802.11.

כאשר אתה משתמש בנקודות גישה אלחוטיות מסדרה SonicPoint-N עם מוצרי האבטחה מסוג חומת אש ממשפחת SonicWALL, התעבורה ברשת האלחוטית שלך נבחנת בקפדנות באותה עוצמה כמו תעבורה ברשת קווית. כך יש למנהלי ה-IT שלך שליטה על הרשת כולה, וכל התעבורה מוגנת.

שירות Wireless Guest Services‏ (WGS) של SonicWALL מגן על האינטרנט האלחוטי שלך באמצעות סיסמה עבור לקוחות ואורחים. נקודות גישה וירטואליות (VAP) מפרידות משתמשים אלחוטיים מהימנים ממשתמשים לא מזוהים, כך שעובדים יכולים לגשת למשאבים ברשת מתוך הרשת האלחוטית באופן מאובטח.

עובדים יכולים לגשת למשאבים ברשת מן הרשת האלחוטית באופן מאובטח גם באמצעות SSL VPN או IPSec VPN.

עם Clean Wireless מסדרה SonicPoint, באפשרותך לנטר ולנהל את האינטרנט שלך במקום אחד. עם נקודה אחת בלבד לניטור וניהול באופן אלחוטי, באפשרותך להוריד את העלות הכוללת של הרשת שלך, ולפשט את אופן הפעולה שלך.

פשט את הבקרה עם ערכה אחת של תקנוני מדיניות אבטחה. באפשרותך גם להשאיר את המשתמשים מחוברים בשעה שאתה בודק את התאימות בערוץ אלחוטי אחר באמצעות SonicPoint-N Dual-Radio.

Clean Wireles מאטפשר לפשט את הפריסה האלחוטית, המאובטחת והמהירה. עבור סדרה SonicPoint-N האלחוטית, בעלת יכולת המדרגיות לרשתות בכל גודל, לא נדרשת הגדרת תצורה מראש. באפשרותך להתחבר באופן אוטומטי להתקן NSA בסיווג E-Class ממשפחת SonicWALL או להתקן מסדרה NSA או TZ שלך לקבלת העדכונים האחרונים ולהוספת נקודות גישה אלחוטיות נוספות מסדרה SonicPoint-N לפי הצורך.

 

 

 

שם מלא: (חובה)

טלפון לחזרה: (חובה)

דואר אלקטרוני: (חובה)

נושא:

תוכן ההודעה:

האם אתם מעוניינים לקבל מידע על מוצרים דומים, במחירים חסרי תקדים עם התחייבות למחיר הזול ביותר בארץ?

שאלת אבטחה:


contact-us

 

נ.א.מ – שירותי מחשוב, ציוד ותוכנה בע"מ.

   מנחם אבטיחי 106, מושב משמר השבעה

    072-2288210

    03-5288581

    li.oc1560798048.maan1560798048@ofni1560798048

נ.א.מ בע"מ

שירותי מחשוב, ציוד ותוכנה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובעיה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות