אופיס 365 Office

אופיס 365 הוא חלק בלתי נפרד משירותי מחשוב לעסק, המאפשר לך גישה מכל מקום לדואר אלקטרוני, מסמכים, אנשי קשר ולוחות שנה – על מנת שתמיד תוכל להישאר מעודכן!

אופיס 365ב-Office 365 עושים שימוש ביישומי הפרודוקטיביות המוכרים של מיקרוסופט, ודואגים לאבטחה ואמינות ברמה עסקית.
אופיס 365 מיועד לספק אמינות, זמינות וביצועים בצד הבטחה לזמינות 99.9%, המגובה על-ידי הסכם רמת שירות SLA.

חבילת השירותים של Office 365 מקבצת בתוכה את שירותי הענן של מיקרוסופט: Exchange Online,‏ SharePoint Online,‏ Lync Online,‏ Office Professional Plus ו-Office Web Apps.

Exchange Online – תיבת דואר אלקטרוני בגודל של 50 ג'יגה בתים (GB), לוח שנה ואנשי קשר. הדואר האלקטרוני מופעל על גבי השרתים בעלי היתירות הגלובלית של מיקרוסופט, כשהוא מוגן על ידי מסנני אנטי-וירוס ודואר זבל ותיהנה מתמיכה טלפונית ברמת ה-IT במשך 24 שעות ביממה.

SharePoint Online – שומר על סנכרון בין הצוותים ומספק מקום מרכזי לשיתוף מסמכים ומידע עם עמיתים ולקוחות. מיועד לעבודה עם יישומי Office המוכרים, מאפשר לשמור מסמכים ישירות ב-SharePoint ולעבוד על הצעות ועל פרויקטים בזמן אמת, תוך אספקת גישה למסמכים ולמידע מכל מקום.

Lync Online – הוא שירות תקשורת מאוחדת בענן, אשר מחבר בין אנשים בשלל דרכים חדשות ומכל מקום, באמצעות שימוש בנוכחות, העברת הודעות מיידיות, שיחות שמע/וידאו ופגישות מקוונות הכוללות ועידות שמע, וידאו ואינטרנט. באמצעות Lync Online תהכפו את התקשורת המתקיימת כיום בין עמיתים לעבודה, לקוחות ושותפים לחוויה שיתופית, מרתקת ויעילה יותר.

Office Professional Plus – היא גרסה של Microsoft Office המסופקת כשירות גמיש ונתמכת על ידי שירותי Office 365 המחוברים לענן. החבילה נרכשת כמנוי חודשי לפי כמות המשתמשים. בדרך זו תוכל לקבל את הגרסאות העדכניות ביותר של יישומי Office המוכרים ואת Office Web, אשר יאפשרו לאנשיך להתמקד ביצירה, בניהול תקשורת ובעבודה יעילה באמצעות כל התקן.

Office Web Apps – הם מוצרים מקוונים נוחים לשימוש, אשר נלווים ל-Microsoft Word,‏‏ Microsoft Excel,‏ Microsoft PowerPoint ו-Microsoft OneNote ומספקים דרך קלה ונוחה לגישה, הצגה ועריכה של מסמכים ישירות מתוך דפדפן האינטרנט.

אופיס 365 מאופיין באבטחה חכמה המבוססת על מנגנוני ההגנה העדכניים ביותר כנגד וירוסים ודואר זבל.
חבילת אופיס 365 מסוג Enterprise מאפשרת למשתמשים להתחבר לשירותי SharePoint באמצעות חיבורי https מאובטחים ומוצפני SSL. (דבר שלא מוצע עבור משתמשי תוכניות לעסקים קטנים ותוכניות מקצועיות).

בדומה לכל פתרונות מחשוב הענן, אופיס 365 מפחית את הזמן ואת עלויות טכנאי המחשוב אשר היו מבזבזים זמן בתיקון, שדרוג או עדכון שרתים, תוך שמירה על רמת האבטחה והתאימות הגבוהה ביותר.

ב-Office 365 ישנן חבילות המיועדות לעסקים קטנים, בינוניים וארגונים  וגדולים.
1.  לעסקים קטנים (P) – חבילה זו מתאים במיוחד לעסקים קטנים שבהם פחות מ-‏25 עובדים ואשר אינם מעסיקים צוות IT או מומחי IT.
2. עבור ארגונים בינוניים וגדולים (E) – מיועד לארגונים אשר להם צורכי IT מתקדמים כולל שילוב Active Directory, יכולות מתקדמות של אחסון דואר אלקטרוני בארכיון, תמיכת מנהלי IT‏ 24X7 ויכולות ניהול מלאות ברמת הארגון ובפריסה מקומית, אשר מעוניינים לרכוש את Office Professional Plus במסגרת מנוי.
3. עבור עובדי קיוסק (K) – תוכניות לעובדי הקיוסק מיועדות, למשל, לעובדי 'נטולי שולחן עבודה', עובדי משמרות או עובדי חנות אשר משתמשים במחשבים אישיים משותפים.

אנו בנ.א.מ כבר מזמן שולטים בתחום ויוכלים לספק לך:

  • אפיון צרכי הלקוח והתאמת הפתרון המתאים ביותר לעסק שלך.
  • הטמעה מהירה ובטוחה, מבלי לפגוע במהלך יום העבודה.
  • הדרכה מלאה ומקיפה לשימוש בכלל האפשרויות והיישומים.
  • ליווי צמוד ואישי לכל אורך הדרך.
  • עלות משתלמת למסלול הנבחר.

contactbutton

נ.א.מ בע"מ

שירותי מחשוב, ציוד ותוכנה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובעיה

Naam Fix PCs at Home