לקוחות

SafeCharge

לפני חצי שנה עברה החברה שלנו לרמת גן. אמרנו שאם כבר מפרקים הכול, זאת הזדמנות מצוינת לשדרג את כל המערכות. מה אני אגיד לך, זה היה יכול להיגמר בסיוט. למזלנו החלטנו לעבוד עם נ.א.מ, יש מצב שזה חסך לי כמה שערות לבנות. רכשנו מהם את הציוד הכי טוב שהיינו יכולים למצוא והם ניהלו עבורנו את כל פרויקט ההתקנה. הייתי בהלם. הם סיימו עם העבודה הרבה לפני הלו"ז והעבירו לנו משרד מטוקטק מהניילונים. הודות לנ.א.מ חסכנו לפחות שבוע עבודה.

DMS

מנקודת מבט של מנהל רשת בארגון הדבר האחרון שאני רוצה לדאוג עבורו הוא השירות הטכני שאני מקבל ואיכות המוצרים שאני רוכש, בחברת נ.א.מ מצאתי פתרונות עבור קשת רחבה של צרכים ושירות מקצה לקצה מהדבר הכי קטן בארגון ועד הפרוייקטים הקריטים ביותר, לאחר שנים של עבודה משותפת אני יודע להעריך רמת שירות גבוהה וזו הנקודה שעושה את כל ההבדל.

Meitav

התרשמנו מאוד ממהירות ההספקה של נ.א.מ. זמן הוא כסף, אחרי הכול. כשחסר לך ציוד אתה מאבד ימי עבודה יקרים מאוד. משהו שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו. שמחנו מאוד לראות שכפי שהבטיחו לנו - ימים בודדים אחרי ההזמנה המחשבים החדשים כבר עמדו אצלנו במשרד, מחוברים ומוכנים לעבודה.

Tradefxl

לחברה שלנו יש צרכים מאוד ייחודיים. אנחנו מקפידים להיות בחוד החנית בכל הקשור לחדשנות ואין לנו את הפריווילגיה להתפשר על איכות. אנחנו לא שמים פלסטרים או מחלטרים. אני יכול להגיד לך שבמלאי של נ.א.מ מצאנו פתרונות מאוד ייחודיים לבעיות שלנו שלא מצאנו במקומות אחרים. לא רק זה, - להבדיל מאחרים הם גם יודעים מה לעשות עם הציוד הזה. אתה לא נשאר לבד כאן. זה אולי מה שהכי ניכר בעבודה עם נ.א.מ.

PlayTech

השירות של נ.א.מ מאפשר לנו לעבוד בראש שקט. עוד לא קרה פעם אחת שנתקלנו בבעיה שהם לא הצליחו לפתור במהירות מפתיעה. הציוד שלהם מעולה, הצוות שלהם מבין עניין והם תמיד שם כשאנחנו צריכים אותם.


WilliamHill

לא חסרות בשוק חברות שמתעסקות בציוד ממוחשב ובתמיכה. ייצא לי לעבוד עם לא מעט מהן. רובן די זהות. ההבדלים הם בעיקר בשירות, במקצועית וביכולת להיענות לצרכים מיוחדים. בהיבט הזה אין ספק שנ.א.מ היא מאוד ייחודית. הם יודעים לקרוא את הצרכים שלך, מספקים מהר ואף פעם לא מאכזבים. הייתי ממליץ לכל אחד לבדוק את ההצעות שלהם.

BetaMedia

השירות שקיבלנו מהחברה בנ.א.מ היה מעל לכל מה שציפינו לו. נערכנו לזמן המתנה של שבוע לכל הפחות. היינו מאוד מופתעים לטובה כשכבר באותו יום הופיע אצלנו טכנאי שהתקין את כל המערכת, פתר במקום כמה בעיות והסביר לנו את כל מה שהיינו צריכים לדעת. היינו מאוד מרוצים ואנחנו בהחלט יכולים להמליץ על העבודה איתם.

LechemLechem

אני באמת לא יודע מה הייתי עושה בלי התמיכה מרחוק של נ.א.מ. מדהים אותי כל פעם מחדש לראות כמה דברים אפשר לפתור מרחוק כשאתה מבין מה אתה עושה. אני לא מגזים כשאני אומר שזה ממש הציל אותי עשרות פעמים בשנה האחרונה.


EspressoCap

נ.א.מ הקימו לנו את המשרד מאפס. השרתים, המחשבים, הרשתות, המצלמות ומערכת ההבטחה – הכול הגיע מהם והותקן על ידם. אנחנו עובדים איתם כבר מעל ל-5 שנים, מאז השתדרגנו דרכם מספר פעמים ועד היום הם מעניקים לנו תמיכה טכנית מעולה. בעבודה איתם אני תמיד יודע שיש לי על מי לסמוך. חשוב לעבוד עם אנשים שמבינים עניין.

LevHamisrad

לאורך כל הפרוייקט הוכיח הצוות המקצועי של נ.א.מ מקצועיות, הן בהבנת הסביבה העסקית שלנו והן ביכולת לספק לכל אתגר מענה טכנולוגי מקיף ומשלים לציוד הקיים.

AllTheBest

קיבלנו בנ.א.מ שירות אישי, אדיב ובעיקר מהיר. זה נכון לגבי הציוד שהזמנו וכן לגבי שירות התמיכה הטכנית. תמיד יש לנו את מה שאנחנו צריכים, מתי שאנחנו צריכים אותו. זה משהו שלא יסולא בפז.


KeinanLaw

נ.א.מ מספקת את שירותיה המקצועיים במהלך השנה וחצי האחרונות בכל הקשור לייעוץ, מתן תחזוקה שוטפת ושדרוג האמצעיים הטכנולוגיים במשרד. אנו מרוצים מהשירות אשר נותנת לנו החברה ונשמח להמליץ לכל לקוח אשר מחפש שירות מקצועי ואיכותי.

ilgbc

אנו נהנים משירותו האישי של חברת נ.א.מ כבר יותר מ 3 שנים. עבורנו, הם הכתובת היחידה לכל הקשור לתחום המחשוב .במשפט אחד: מקצוענים שאוהבים לתת שירות.

Aristian

אין ספק שמדובר במקצוענים! נ.א.מ נתנו לנו תחושה אמיתית של שותפות והיו מוכנים לסייע בכל אתגר שעמד בפנינו במהירות וברמת שירות יוצאת דופן.

נ.א.מ בע"מ

שירותי מחשוב, ציוד ותוכנה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובעיה