מפוח אוויר חשמלי למחשב / ניקוי אבק מהמחשב – מטרו וואק

מפוח אוויר חשמלי לניקוי מחשב וציוד אלטרוני - מטרו וואקבשונה מהשנים האחרונות, כיום ישנה הקפדה רבה על קירור המחשב מה שאומר – הרבה מאווררים.

כל מאוורר כזה הוא למעשה שואב אבק קטן ששואב אליו אבק מהסביבה ומעביר אותו הלאה לחלקי המחשב הרגישים, אשר עלול לגרום לתקלות חמורות, התחממו המחשב ולהפסקת עבודתו.

האבק הוא בין האויבים הגדולים ביותר של המחשב ולכן מומלץ לנקות אותו לפחות פעם בשלושה חודשים.
ניקיון יסודי של המחשב יגרום לקירור טוב יותר שלו, אשר ישפר את ביצועיו, ימנע מהצטברות שכבות אבק היכולות לגרום לתקלות טכניות ולא פחות חשוב לפגיעה בבריאות שלכם.

בעוד שרובנו רגילים להשתמש במיכל לחץ אוויר דחוס שניתן לקנות בזול כמעט בכל חנות, אין אנו לוקחים בחשבון ששימוש בו עלול להיפך, לגרום לנזק בלתי הפיך לרכיבים האלקטרוניים הרגישים.

זאת מהסיבה שמרביתם כלל לא מכיל אוויר דחוס אלא פרופאן (ניתן למצוא אזהרות על נוכחות גז מתלקח במדבקה שעל המיכל), אשר בעל נטייה להתלקח ולהפוך למים או אף לקרח במידה ולא מרססים בזווית או המרחק הנכונים.

אי לכך הפתרון הטוב ביותר לניקוי המחשב הוא שימוש במכשיר שאיבה או פליטת אוויר בלחץ גבוה אשר מותאם לשימוש עבור ציוד מחשוב ואלקטרוניקה.מטרו וואק MetroVac

חברת מטרו וואק מספקת ומפתחת זה יותר מ-65 שנה חידושים טכנולוגיים בתחום מפוחים חשמליים ושואבי אבק עבור תעשיית הרכב, מחנאות וספורט, חיות מחמד ושירותי מחשוב IT.

סדרת מערכות הניקוי DataVac של החברה, נועדו לספק פתרון קומפקטי, יעיל וידידותי לסביבה המאפשר מניעה של השבתת ציוד מחשוב יקר ערך כתצואה מניקוי ותחזוקה לקויים.

בשונה ממיכלי לחץ אוויר החד פעמיים, מפוחי אוויר אלו עוצמתיים במיוחד ובטוחים לשימוש הנעזרים באוויר נקי, יבש ומסונן לצד מערכות אנטי סטטיות שנועדו לשמור על מחשבים וציוד אלקטרוניקה רגיש במיוחד.

מפוח אוויר חשמלי למחשב אנטי סטטי DataVac ED500 ESDDataVac הינו ההתגשמות חלום עבור כל איש IT מקצועי או צרכן פשוט המעוניין לדאוג לתחזוקת מחשבים יקרים, מדפסות, סורקים, מכונות צילום, מכשירי פקס ולמעשה כל ציוד משרדי אלקטרוני אחר אשר ברשותו.

נוסף על כך, על פי כל המדדים, סדרת מערכות הניקוי DataVac נחשבת לתחלופה "ירוקה" , יעילה וחסכונית יותר לעומת מפוחים דומים הנמכרים כיום בשוק.

נ.א.מ בע"מ

שירותי מחשוב, ציוד ותוכנה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובעיה