זרועות ומעמדים

לפניכם מספר מוצרים מובילים מקטלוג המוצרים הרחב שברשותנו בתחום זרועות ומעמדים הכולל:
זרוע למסך, זרוע למסך מחשב, זרוע משולבת, זרוע למסך חיבור לקיר, זרוע למסכי טלוויזיה, זרוע ארגונומית, זרוע שולחנית, זרוע למחשב נייד, זרוע שולחנית למחשב נייד, זרוע שולחנית למסך מחשב, זרוע לשני מסכים, זרוע מתכווננת, זרוע תליה למסכים, מתקן הרמה למסך מחשב, מעמד למסך, מעמד למסך מחשב, מעמד שולחני למסך מחשב, מעמד שולחני למסך ומקלדת, מעמד ארגונומי, מעמד ארגונומי למסך מחשב, מעמד לשני מסכים ועוד.


זרוע למסך מחשב עם חיבור לקיר מסדרת LX

זרוע למסך מחשב עם חיבור לקיר, המאפשרת צידוד והטייה של המסך ללא כל מאמץ מצד המשתמש. מותאמת למסכי מחשב בגודל של עד "32 ובמשקל שבין 2.3-11.3 ק"ג.

זרוע שולחנית מתכווננת לשני מסכים צמודים

זרוע ארגונומית שולחנית לשני מסכי מחשב הצמודים אחד לשני, דגם LX Side By Side מבית ארגוטרון. מתאים למסכים בגודל עד 27 אינצ' ובמשקל של עד 18 ק"ג.

זרוע למסך מחשב ארגונומית מסדרת LX

זרוע למסך מחשב ארגונומית מסדרת LX היוקרתית מבית ארגוטרון האמריקאית, בעלת חיבור שולחני, המעניקה למשתמש נוחות מקסימלית. מתאימה למסכי מחשב בגודל של עד "32.

מעמד למסך מחשב שולחני Neo Flex

מעמד שולחני למסך LCD בגודל של עד 24 אינץ' ו- 7.3 ק"ג, מסדרת Neo Flex של ארגוטרון, המציע מראה חדשני, לצד חווית עבודה בריאה ויעילה יותר.

עמדת עבודה ישיבה עמידה לשני מסכים

עמדת עבודה מתכווננת המשלבת זרוע לשני מסכים בגודל של עד 30", העוזרת להישאר אנרגטי ופורה במהלך העבודה, לצד חיבור שולחני המשלב כניסת אודיו, מיקרופון ו-USB 3.0.

עמדת עבודה ארגונומית למחשב עמידה ישיבה

עמדת עבודה ארגונומית למסכים בגודל של עד 30", עם חיבור שולחני המשלב כניסת אודיו, מיקרופון ו- USB 3.0, לשיפור הפרודוקטיביות והבריאות הכללית.

עמדת עבודה עמידה ישיבה ארגונומית למחשב נייד

עמדת עבודה ארגונומית למחשב נייד המשלבת משטח עבודה גדול המתאים למחשבים בגודל של 10-17 אינצ' ובמשקל של עד 7 ק"ג, המעניקה למשתמש נוחות מקסימלית וחיסכון במקום.

זרוע ארגונומית מתכוונת לטאבלט בגודל 7-11 אינצ'

זרוע מתכוונת המתאימה לטאבלטים בגודל של 7-11 אינצ', עם ציר סיבוב של 360 מעלות ומעמד מובנה לתליה על הקיר או אחסון על כל משטח עבודה.

זרוע מתכוונת עם חיבור שולחני וכניסת USB לשלושה מסכי מחשב

זרוע מתכוונת לשלושה מסכי מחשב בגודל של עד 24", עם חיבור שולחני המשלב כניסת אודיו, מיקרופון ו- USB 3.0, לצד מערכת ניהול כבלים חכמה לחסכון מקום על שולחן העבודה.

זרוע מתכוונת לשני מסכי מחשב עם חיבור שולחני וכניסת USB

זרוע מתכוונת לשני מסכי מחשב בגודל של עד 27", המעודדת תנוחת ישיבה בריאה תוך הורדת מתח מיותר מהצוואר, לצד חיבור שולחני המשלב כניסת אודיו, מיקרופון ו- USB 3.0

זרוע למסך מחשב מתכוונת עם חיבור שולחני וכניסת USB

זרוע ארגונומית למסך מחשב עבור מסכים בגודל של עד 27" ומשקל של 9 ק"ג, המאפשרת צידוד והטיה, לקבלת תנוחת ישיבה נכונה ובריאה תוך הורדת מתח מיותר מהצוואר.

עמדת עבודה ארגונומית עמידה ישיבה

עמדת עבודה ארגונומית המאפשרת מעבר פשוט וקל בין עבודה בישיבה לעמידה ולהפך, מה שהופך את העבודה מול המחשב לנוחה ובריאה יותר תוך שיפור הפרודוקטיביות של המשתמש.

זרוע ארגונומית משולבת מסך ומחשב נייד

זרוע ארגונומית המאפשרת התקנה של מסכי מחשב בגודל של עד 30" לצד מחשב נייד בגודל של עד 15.6", תוך עידוד תנוחת ישיבה נכונה ובריאה להורדת מתח מיותר מהצוואר.

זרוע ארגונומית מתכווננת לשישה מסכי מחשב

מעמד ארגונומי המאפשר צפייה ב 6 מסכים בו זמנית, המעניק למשתמש חווית עבודה יעילה יותר ומציעה פתרון אלגנטי שאינו תופס מקום רב עם מערכת ניהול כבלים חכמה.

זרוע ארגונומית לארבעה מסכי מחשב חיבור שולחני

זרוע ארגונומית המאפשרת התקנה של ארבעה מסכי מחשב בגדול של עד 30" ו- 10 ק"ג לכל מסך, המאפשרת תנוחת ישיבה נכונה ובריאה לצד חיבור שולחני ומערכת ניהול כבלים.

זרוע ארגונומית מתכוונת לשלושה מסכי מחשב

זרוע ארגונומית מתכוונת לשלושה מסכי מחשב בגודל של עד 30", המעודדת תנוחת ישיבה נכונה ומתאימה לסביבות עבודה המצריכות יכולת צפייה מרובת מסכים.

זרוע ארגונומית מתכוונת לשני מסכי מחשב אנכיים

זרוע ארגונומית המותאמת למסכי מחשב בגודל של עד 30 אינץ' ומשקל של 10 ק"ג, תוך שהיא מאפשרת הרכבה וצפייה ב 2 מסכי מחשב בו זמנית לצד חסכון במקום על שולחן העבודה.

זרוע ארגונומית מתכוונת לשני מסכי מחשב אופקיים

זרוע ארגונומית מתכוונת לשני מסכי מחשב בגודל של עד 27", המעודדת תנוחת ישיבה נכונה ובריאה תוך הורדת מתח מיותר מהצוואר והעיניים.


נ.א.מ בע"מ

שירותי מחשוב, ציוד ותוכנה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובעיה

Naam Fix PCs at Home