לוחות חכמים

לפניכם מספר מוצרים מובילים מקטלוג המוצרים הרחב שברשותנו בתחום לוחות חכמים הכולל:
לוח חכם, לוח אינטראקטיבי, לוח רגיל ללוח אינטראקטיבי, לוח חכם אינטראקטיבי, לוח חכם Qomo, לוח אינטראקטיבי Hitachi, לוח חכם Samsung, לוח אינטראקטיבי Magic, לוח חכם E-board ועוד.


הפוך לוח רגיל ללוח אינטראקטיבי חכם

מערכת eBeam Edge מאפשרת להפוך כל לוח או משטח חלק ללוח אינטראקטיבי חכם הכולל יכולות רבות כגון הקלטת מסך וקול, שיתוף מסכים, קבצים ואף כתיבה עם טושים רגילים.

לוח אינטראקטיבי Hitachi FXDUO

לוח אינטראקטיבי חכם גדול במיוחד מסדרת FX DUO של HITACHI בגודל אלכסוני של 88 אינץ', מאופיין במשטח חזק ובלתי פגיע המתאים לחדר ישיבות וכיתות לימוד.

לוח חכם "105 QOMO QWB 100WS

לוח אינטראקטיבי חכם מסדרת QWB של QOMO בגודל אלכסוני של 105 אינטש. מושלם לכיתה או בכל מקום שיש צורך בהדרכה אינטראקטיבית.

לוח אינטראקטיבי "89 HITACHI FX

לוח אינטראקטיבי חכם מסדרת FX של HITACHI בגודל אלכסוני של 79 אינטש . הלוח מאופיין במשטח חזק ובלתי פגיע המתאים לחדר ישיבות וכיתות לימוד.

לוח אינטראקטיבי "81 Magic board

ה- MAGIC BOARD מהווה פריצת דרך טכנולוגית ומאפשר שימוש קל ופשוט בלוח החכם. הלוח משמש כמסך מגע אינטראקטיבי, המאפשר שליטה והפעלה מלאה של כל יישומי המחשב.

לוח חכם "QOMO U.S.A Hitachi 78

לוח אינטראקטיבי חכם מסדרת QWB של QOMO HiteVision USA. הלוח החכם מאופיין במשטח חזק ובלתי פגיע המתאים לחדר ישיבות וכיתות לימוד. בעל דייקנות מושלמת.

לוח חכם Samsung E-board 650TS

לוח ה-E-Board 650TS הוא מסך בגודל 65 אינצ', המאפשר את הפיכת השיעורים למעין מצגות המכילות תמונות, וידאו, ואפילו תרגולים עם התלמידים באמצעות תקשורת אלחוטית.


נ.א.מ בע"מ

שירותי מחשוב, ציוד ותוכנה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובעיה

Naam Fix PCs at Home