מיקרוסופט סרפס

לפניכם מספר מוצרים מובילים מקטלוג המוצרים הרחב שברשותנו בתחום Microsoft Surface הכולל:
טאבלט מיקרוסופט סרפס 4, מיקרוסופט סרפס בוק, מיקרוסופט סרפס 3, מקלדת לטאבלט סרפס, תחנת עגינה לסרפס, עכבר לטאבלט סרפס, עט מגע לסרפס ועוד.


סמארטפון מיקרוסופט סרפס Surface Phone

סמארטפון סרפס מספק מפרט מרשים במיוחד, הכולל מסך AMOLED בגודל 5.5 אינץ’, מצלמת 21 מגה פיקסל בטכנולוגיית PureView, עט סטיילוס ייעודי ומערכת הפעלה ווינדוס 10.

עט מגע למיקרוסופט סרפס Microsoft Surface Pen

עט מגע למכשירי מיקרוסופט סרפס המאפשר לכתוב, לצייר ולסמן הערות במסמכים דיגיטליים. העט החדש מגיע עם 4 קצוות שונים ומספק לך עד 18 חודשים של חיי סוללה.

עכבר אלחוטי למיקרוסופט סרפס Surface Arc Mouse

Surface Arc הינו העכבר האלחוטי החדש של מיקרוסופט אשר מתחבר ומתאים את עצמו לכל מכשירי מיקרוסופט סרפס. לעכברעיצוב מודרני ונוח המתאים לעקומה הטבעית של היד שלך.

מקלדת לטאבלט סרפס פרו Type Cover Surface Pro 4

מקלדת לטאבלט סרפס פרו 4, עם תאורה אחורית לעבודה שוטפת, המציעה חווית הקלדה אטרקטיבית ביותר המשמשת בנוסף גם ככיסוי מגן לטאבלט כאשר לא בשימוש.

תחנת עגינה למיקרוסופט סרפס Surface Dock

תחנת עגינה עבור Surface Pro 3, Surface Pro 4 ו- Surface Book המאפשרת להרחיב את אפשרויות החיבור למכשיר, עם חיבורי USB 3.0, אינטרנט, מוניטורים חיצוניים, ועוד.

מחשב נייד מיקרוסופט סרפס בוק Surface Book

מיקרוסופט ציידה את המחשב הנייד החדש שלה Surface Book במפרט עוצמתי במיוחד, לצד מסך 13.5 אינץ, מקלדת שקטה וסוללה עם זמן פעולה של יותר מ-12 שעות.

טאבלט מיקרוסופט סרפס פרו Surface Pro 4

Surface Pro 4 החדש מספק יכולות חומרה גבוהים במיוחד, לצד ניידות נהדרת ומשקל של פחות מ-800 גרם. הטאבלט מתאים לכל מי שמחפש טאבלט ווינדוס 10 לעבודה אינטנסיבית במיוחד.


נ.א.מ בע"מ

שירותי מחשוב, ציוד ותוכנה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובעיה