צ'ק פוינט Check point

לפניכם מספר מוצרים מובילים מקטלוג המוצרים הרחב שברשותנו בתחום צ'ק פוינט Check point הכולל:
צ'ק פוינט, פיירוול צ'ק פוינט, מערכת אבטחה צ'ק פוינט, ראוטר צ'ק פוינט, חומת אש צ'ק פוינט, נתב צ'ק פוינט DDoS Protector, ראוטר צ'ק פוינט Firewall, צ'ק פוינט Safe@Office, נתב צ'ק פוינט פיירוול ועוד.


מערכת אבטחה חומת אש צ'ק פוינט X Series Platform

סדרת X של צ'ק פוינט נועדה לספק לארגונים את הבחירה האולטימטיבית של מערכות הגנה וחומת אש בחבילת מארז בודד, המותאמת אישית ללקוחות בעלי צרכי אבטחה תובעניים במיוחד.

מערכת חומת אש צ'ק פוינט סדרת IAS R Appliances

מערכות חומת אש של צ'ק פוינט, המופעלות על ידי Fujitsu ומציעות חבילת אבטחה משולבת של תוכנה וחומרה לצד הקצאה של שירותי אבטחה המבוססות על צרכים ארגוניים מדויקים.

מערכת חומת אש Check Point IAS D Series

סדרת מערכות אבטחה משולבות (IAS) של צ'ק פוינט, מופעלות על ידי HP ומציעות חבילת אבטחה משולבת של תוכנה, חומרה ותמיכה ישירה המותאמת אישית למפרט וצורכי העסק שלך.

מערכת אבטחה צ'ק פוינט 41000 | 61000 Check Point

מערכות האבטחה צ'ק פוינט 41000 ו 61000 נועדו להצטיין בסביבות עבודה ומרכזי נתונים תובעניים במיוחד, תוך שהם מציעים אמינות וביצועים גבוהים יוצאי דופן.

נתב צ'ק פוינט פיירוול 21400 | 21700 | 21800 Check Point

סדרת הנתבים וחומת האש החדשה צ'ק פוינט Check Point 21000 נועדה לספק אבטחה ברמה ארגונית, למלחמה השוטפת באיומי הסייבר של היום, בחבילה קומפקטית, פשוטה וזולה.

ראוטר צ'ק פוינט חומת אש 13500 | 13800 Check Point

סדרת הראטורים צ'ק פוינט 13000 נועדה לספק ביצועי אבטחה ברמה הגבוה ביותר עבור מרכזי נתונים לצד מודולוריות מערכתית, לשילוב בכל סביבה מורכבת ובעלות כוללת נמוכה.

נתב צ'ק פוינט Firewall Appliance 12200 | 12400 | 12600

עם טכנולוגיה מרובות ליבות וצפיפות בנמל גבוהה, סדרת הנתבים צ'ק פוינט 12000 תספק המשכיות עסקית והגנה מקיפה מפני איומים חדשים לרשתות גדולות ומגזרי רשת עסקיות.

ראטור חומת אש צ'ק פוינט 4200 | 4400 | 4600 | 4800

סדרת הראוטרים צ'ק פוינט 4000 נועדו לספק את רמת האבטחה הגבוה ביותר של צרכי הרשת שלך במכשיר אחד קומפקטי ונוח לשימוש, על מנת להילחם בנוף האיומים המורכב של היום.

נתב פיירוול צ'ק פוינט 2200 Check Point Firewall

נתב פיירוול צ'ק פוינט 2200 מציע אבטחת All-in-One ברמה ארגונית עם ביצועים מובילים, טכנולוגיית ריבוי ליבות לצד שש יציאות Ethernet 1G, בחבילת עבודה קומפקטית ונוחה.

ראוטר צ'ק פוינט חומת אש Check Point 600 Appliance

חומת אש צ'ק פוינט 600 Appliances נותן אבטחה ברמה ארגונית, בפתרון אבטחה All-in-One פשוט וזול, כדי להגן על העובדים שלך, היישומים והנתונים שלך "מגניבת-סייבר".

נתב אבטחה Check Point DDoS Protector

נתב DDoS Protector מבית צ'ק פוינט חוסם התקפות בתוך שניות עם הגנה רב שכבתית. התקפות DDoS גורמות להשבתת רשת בצורה הרסנית בעסקים המסתמכים על רשתות ואינטרנט.

נתב פיירוול Check Point Firewall Safe@Office

פיירוול Safe@Office הינו נתב משוכלל מבית צ'ק פוינט, הכולל אבטחה חזקה אשר בעזרתה יוכל העסק שלך להנות מחוויית גלישה מהירה, יציבה, מאובטחת ומשתלמת יותר.


נ.א.מ בע"מ

שירותי מחשוב, ציוד ותוכנה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובעיה