• תוכנת אנטי וירוס נורטון Norton AntiVirus
  • אנטי וירוס נורטון

אנטי וירוס נורטון Norton AntiVirus

נורטון אנטי וירוס הוא אחד המותגים הפופולריים והמובילים בתחום תוכנות האבטחה. מרבית ממוצריו נמצאים בשוק כבר שנים ומותקנים במיליוני מחשבים פרטיים ועסקיים.

קטגוריה:

התפתחותה של רשת האינטרנט מאלצת גם את “עברייני הרשת” להשתמש בדרכי פעולה מתוחכמות יותר ויותר על מנת להצליח ולהעביר אל המחשב שלך, תוכנות זדוניות למיניהן, וירוסים ותוכנות ריגול.

חבילת מוצרי האבטחה של נורטון מבית סימנטק, מאפשרות לך הגנה מירבית מפני סכנות אלו על מנת שתוכל לעבוד, לגלוש באינטרנט ולהמשיך לתפעל את העסק שלך ללא כל חשש!

חבילות אלו מכילות אנטי וירוס, אנטי ריגול, חומת אש, בקרת הורים ואנטי ספאם, אשר ביחד מספקים הגנה מכל זווית.
הגרסאות האחרונות של התוכנות מבוססות על טכנולוגיות ענן מתקדמות, המאפשרות לסנכרן את מאגר הנתונים של וירוסים עם מאגר סימנטק הגלובלי, להישאר מוגן ולא לסמוך רק על העדכונים שכבר הותקנו.

רשת האינטליגנציה הגלובלית של סימנטק הינה מקור גדול ללקוחות החברה המספקת אבחנה בזמן אמת של איומים דיגיטליים כמעט בכל מקום בעולם.
לסימנטק מעל 40,000 חיישנים הפזורים ב-180 מדינות ומעל ל-6000 מתקני ניהול אבטחה.
כמו כן, סימנטק מרכזת קודים זדוניים מתוך 120 מיליון מערכות וסורקת מעל ל-30% מהתעבורה העולמית של דואר אלקטרוני‏.

תוכנות האבטחה של נורטון וביניהם האנטי וירוס שלהם – Norton AntiVirus, מספקים אבטחה קלה ומהירה לנתוני המשתמש, התרעה על יישומים שפוגעים בביצועי המחשב ודורשות מינימום תשומת לב מצד המשתמש.
מרבית ממוצריהם נמצאים בשוק כבר שנים רבות ומותקנים במיליוני מחשבים פרטיים ועסקיים.

אנו בנ.א.מ מספקים את כל תוכנות האבטחה ואנטי וירוס של Norton, המתאימים לעסקים ומשתמשים פרטיים.

תוכנת אנטי וירוס נורטון Norton AntiVirus
אנטי וירוס Norton, הוא אנטי וירוס משופר למחשבים מחברת סימנטק, המסוגל להגן ביעילות מפני וירוס, טרויאנים, רוגלות ומאיומים רבים אחרים שמתפזרים באמצעות הרשת הגלובלית אינטרנט. לתוכנת אנטי וירוס יתרונות רבים על המתחרים, כגון התקנה בקליק אחד, ממשק גרפי נוח וידידותי, ושער גבוה של זיהוי המזיקים החדשים. 
תוכנת אנטי וירוס נורטון מתעדכנת כל יום בתדירות גבוהה בעזרת השירות המובנה Norton LiveUpdate ומספקת למשתמשים ידע רחב על איומי האינטרנט המתוחכמים ביותר בצורת מפה נוחה.

חבילת אבטחה Norton Internet Security
זוהי חבילת אבטחה משודרגת הכוללת אנטי וירוס, חומת אש, אנטי ספאם ובקרת הורים. 
חבילת האבטחה Norton Internet Security, מסוגלת לאבטח ביעילות את הגלישה של המשתמש, להתריע על אתרים מסוכנים ולחסום אותם, לנטר יישומים מופעלים ולזהות אלה שפוגעים בביצועי המחשב המוגן, זאת תוך השגחה על החיבורים והפסקת כל חיבור לא מורשה או מסוכן. 
חבילת האבטחה קלה מאוד להבנה ולשימוש יום יומי, המתאימה במיוחד לגולשים שמעבירים הרבה זמן באתרים לא מוכרים או מבצעים הרבה חיפושים.

תוכנת אבטחה Norton 360
נורטון 360, היא תוכנת ההגנה המשוכללת ביותר מבית נורטון. התוכנה נועדה להגן ביעילות על שלושה מחשבים מפני מגוון רחב של איומי אינטרנט מודרניים כגון: וירוסים, רוגלות, חלונות קופצים, סוסים טרויאנים, הונאה מקוונת, גניבת זהות, דואר זבל ועוד.
Norton 360 מזהה ומסירה אובייקטים זדוניים מזיכרון ומכוננים קשיחים ונשלפים, דואגת לאבטח הגדרות המערכת משינויים לא מורשים, מסוגלת לגבות פרטים יקרים לשטח אחסון און ליין של 2 גיגה בייט בחינם בשרתי Norton, לשחזר אותם במידת הצורך.
נוסף על כך, מספקת להורים את הכלים כדי לשמור על הילדים מוגנים בעת גלישתם באינטרנט ולהגביל להם את זמני השימוש במחשב.

תוכנת אבטחה Norton 360 Multi Device
חבילת אבטחה זו מסוגלת להגן באופן יסודי על כל המכשירים: מחשבים אישיים (PC וגם Mac), טאבלטים וסמארטפונים, יחד עם אפשרות לנהל רמת האבטחה בכל המכשירים באמצעות מערכת ניהול מרכזית מבוססת על טכנולוגיית ענן, שזמינה מכל מקום בעולם ומכל מכשיר המתחבר לאינטרנט.
החבילה המקיפה הזאת מסוגלת לספק רמה נדרשת של אבטחת מידע על ידי הפעלת יישומים משופרים כמו אנטי ספאם, בקרת הורים ואפשרויות לשיפור ביצועי המחשב כשהוא לא בשימוש הלקוח. 
בנוסף לכל זה, הגרסה האחרונה של Norton 360 Multi Device, משתשמשת במשאבי מערכת מזעריים, וממשק הראשי המשופר שלה מציג מפה ברורה של איומים דיגיטליים חדשים המתפזרים ברשת האינטרנט מדי יום.

 

שם מלא: (חובה)

טלפון לחזרה: (חובה)

דואר אלקטרוני: (חובה)

נושא:

תוכן ההודעה:

האם אתם מעוניינים לקבל מידע על מוצרים דומים, במחירים חסרי תקדים עם התחייבות למחיר הזול ביותר בארץ?

שאלת אבטחה:


contact-us

 

נ.א.מ – שירותי מחשוב, ציוד ותוכנה בע”מ.

   מנחם אבטיחי 106, מושב משמר השבעה

    072-2288210

    03-5288581

    

נ.א.מ בע"מ

שירותי מחשוב, ציוד ותוכנה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובעיה