• אנטי וירוס Endpoint Protection
  • אנטי וירוס Endpoint Protection
  • אנטי וירוס Endpoint Protection

אנטי וירוס Endpoint Protection

אנטי וירוס Endpoint Protection מציע לעסקים פתרון פשוט, יעיל וחסכוני לאבטחת נקודות קצה מפני מתקפות מכוונות ומתקפות לא מוכרות כגון וירוסים ואמצעי איתור.

קטגוריה:

הגיעה זמן להתקדם מעבר לאנטי וירוס הרגיל!
התקפות ממוקדות ואיומים מתמשכים מתקדמים לא ניתן יותר לעצור על ידי אנטי וירוס לבד, איומים שונים אלה דורשים הגנה שכבתית ואבטחה חכמה בנקודת הקצה.

אנטי וירוס Endpoint Protection מבית סימנטק, מביא ביטחון ללא תחרות, ביצועים גבוהים, וניהול חכם יותר על פני סביבה פיזית ווירטואלית.
על ידי מינוף רשת המודיעין הגדולה ביותר בעולם, סימנטק יכולה באופן יזום לזהות קבצים בסיכון ולעצור איומים מיידית, מבלי להאט או לפגוע בביצועים שלך.

Symantec Endpoint Protection מספקת הגנה ללא תחרות נגד נוף האיומים המתוחכמים של היום, על ידי שימוש בענן של סימנטק, לאיתור וחסימת איומים חדשים מוקדם יותר ובדיוק רב יותר מאשר כל מוצר אבטחה ארגוני אחר.
מנוע הסריקה החדש גם עושה את מרבית עבודתו כאשר מחשבים אינם עובדים, ומשתמש בפחות זיכרון מאשר פתרון אבטחה ממוצע.

חבילת ההגנה Endpoint Protection מספקת הגנה רחבת היקף נגד נוזקה למחשבים ניידים, שולחניים ושרתים. חבילה זו מסייעת לחברות להתגונן מפני אובדן נתונים באמצעות פתרון אחוד לדואר אלקטרוני, תעבורת אינטרנט ומסרים מיידיים.

מערכת Symantec Endpoint Protection מספקת הגנה מקיפה וחוסמת כ- 99% מדואר הזבל. זהו הפתרון היחיד המשלב אבטחה לשולחן העבודה ולדואר אלקטרוני, עם אפשרות לשחזור נתונים מהיר.
במקרה של תקיפה מסוגלת המערכת לשחזר את כל שולחנות העבודה של Windows תוך דקות בודדות, באופן המבטיח שחזור מלא של המידע העסקי והמשאבים הקריטיים ומאפשר המשכיות עסקית ללא הפרעות או צורך בהפסקת עבודה.

מהדורת Symantec Endpoint Protection לעסקים קטנים, משתמשת באותן טכנולוגיות Insight, SONAR ו- HIPS כדי לספק טכנולוגיות איתור איומים ברמה ארגונית ושיפורי ביצועים עבור לקוחות בעסקים קטנים.
עם תכונות קלות לשימוש כמו אשף התקנה, כינוני מדיניות קבועים מראש, והתראות ודוחות אוטומטיים, מהדורת Symantec Endpoint Protection Small Business עונה לצרכי עסקים קטנים עם יכולות אנטי נוזקות המהירות והיעילות ביותר בתעשייה.

כך ייהנו אותם עסקים משקט נפשי, תוך ידיעה שנתוניהם מוגנים מפני נזקי סייבר, בעוד הם יכולים להישאר ממוקדים בצמיחת עסקיהם.

הגנה מקיפה
שילוב של הטכנולוגיות הטובות מסוגן מאפשר לטפל בסיכוני אבטחה לא מוכרים וזדוניים במיוחד עוד בטרם חדירתם לרשת. 
זיהוי וחסימה של תוכנות זדוניות בזמן אמת, לרבות וירוסים, תולעים, סוסים טרויאניים, תוכנות ריגול, תוכנות פרסום ו-rootkits.

הגנה פרו אקטיבית
טכנולוגיית Proactive Threat Scan מבוססת על חידוש בלעדי של סימנטק ומאפשרת רישום ותיעוד אופני פעולה “טובים” ו-“רעים” של יישומים לא מוכרים. 
משפרת את יכולת הזיהוי, ומצמצמת את מספר התראות השווא ללא צורך ביצירת תצורות מבוססות-כללים.

יכולות זיהוי מובילות
מנגנוני ההגנה של סימנטק מתבססים על התשתית של רשת Symante Global Intelligence המאפשרת קבלת תמונה מקיפה של מגוון סוגי האיומים בכלל רשת האינטרנט. 
מידע זה מנוצל כדי לספק לך הגנה פעילה גם מפני התקפות חדשות וראש שקט.

ממשק ניהול יחיד
שילוב מגוון טכנולוגיות אבטחה ב-agent יחיד וממשק ניהול מרכזי המצטיין בממשק משתמש אינטואיטיבי וכלי דיווח מבוססי web. הדבר מאפשר לך ליצור ולאכוף כללי מדיניות אבטחה בכל רמות הארגון כדי להגן על המידע שלך. 
ניהול פשוט יותר, צמצום צריכת המשאבים במערכת ואפשרות להוסיף את להוסיף צורך מבלי Symantec Network Access Control agents נוספים.

קל להטמעה 
בזכות היותו מבוסס על agent אחד וממשק ניהול אחד, ובזכות יכולתו להשתלב בסביבת ה-IT הקיימת, Symantec Endpoint Protection הוא מוצר שקל להטמיע ולפרוש. 
לארגונים המעוניינים לבצע מיקור חוץ של ניטור וניהול האבטחה, מציעה חברת סימנטק פתרון שירותי אבטחה מנוהלים (Managed Security Services) המספקים הגנה בזמן אמת.

עלות בעלות נמוכה יותר
אנטי וירוס Endpoint Protection מוריד את עלות הבעלות הכוללת בעזרת הפחתת התקורות הניהוליות וכן העלויות הקשורות לניהול מספר רב של מוצרי אבטחה לנקודות הקצה. 
הגישה המאוחדת לאבטחת נקודות הקצה מפשטת את משימות האדמיניסטרציה ומספקת יתרונות תפעוליים, כגון עדכוני תוכנה ומדיניות בלחיצת כפתור.

 

 

שם מלא: (חובה)

טלפון לחזרה: (חובה)

דואר אלקטרוני: (חובה)

נושא:

תוכן ההודעה:

האם אתם מעוניינים לקבל מידע על מוצרים דומים, במחירים חסרי תקדים עם התחייבות למחיר הזול ביותר בארץ?

שאלת אבטחה:


contact-us

 

נ.א.מ – שירותי מחשוב, ציוד ותוכנה בע”מ.

   מנחם אבטיחי 106, מושב משמר השבעה

    072-2288210

    03-5288581

    

נ.א.מ בע"מ

שירותי מחשוב, ציוד ותוכנה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובעיה