• מערכת Global Traffic Manager
 • מערכת Global Traffic Manager
 • מערכת Global Traffic Manager

מערכת Global Traffic Manager

GTM של F5 מציע שירות מלא לניטור תקינות היישומים המבוזרים בצורה גלובלית. הפתרון בודק את תקינות התשתית כולה, תוך הסרת נקודות כשל והסטת נתיבי תעבורה.

קטגוריה:

חברת F5 הינה מובילה עולמית בתחום Application Delivery Networking. במשך שנות קיומה מספקת F5 פתרונות המאפשרים ליישומים בארגון להיות מאובטחים, מהירים ונגישים לכל. בעזרת פתרונות אלו מפיקים הארגונים את המרב מההשקעה שלהם.

F5 מבצעת אופטימיזציה ליישומי הארגון ומאפשרת להם לעבוד בצורה מהירה יותר תוך ניצול משאבים מינימאלי. תשתית המוצרים האוניברסאלית שלה, TMOS – מאפשרת שילוב של יכולות אופטימיזציה, אבטחת מידע, יציבות ושרידות ליישומי הארגון.

מדידה ואבטחה של הסביבה מסייעים בהגנה על העסק שלך מהפסקות ונפילות בלתי רצויות ומשפר את ביצועי יישום ה DNS. אבטחת תשתיות DNS מהתקפות DDoS והגנת תגובות השאילתה של DNS מפני הרעלת מטמון מאפשרים לשמור על ניהול העסק שלך באינטרנט.
אבל כדי להשיג מטרות אלה באופן מלא, הארגון שלך זקוק לדרך יעילה לעקוב אחר תשתית ה DNS ובריאות היישום, ולמדוד על פי דרישה בכדי לעמוד בדרישות הגבוהות והמדויקות.

Global Traffic Manager מציע שירות מלא לניטור תקינות היישומים המבוזרים בצורה גלובלית / גיאוגרפית. הפתרון בודק את תקינות התשתית כולה, תוך הסרת נקודות כשל בודדות והסטת נתיבי התעבורה מאתרים שאינם מתפקדים כיאות, כמו למשל בתצורת DRP.

המוצר מאפשר ניתוב אוטומטי ל- DC הכי קרוב במקרה של עומס יתר או השבתה אקראית/יזומה, מעבר אוטומטי מאתר ראשי לאתר DR. תשתית המוצר היא DNS דינמי שמאפשר הגנה על מנגנוני הDNS הארגוניים והציבוריים ומונע התקפות מבוססות DNS.
הפתרון תומך ב IPv6 ו- DNSSEC.

מערכת Global Traffic Manager מאפשרת תגובה חכמה יותר ל- DNS queries מאשר פשוט לחלק את העומס הנוצר בצורה אקראית בין מספר מוקדי מידע. מנהל הטרפיק מחלק את הבקשות המתקבלות מתוכנות משתמשי הקצה, לפי משתנים כמו המדיניות העסקית, מצבם של מוקדי המידע, תנאי הרשת, וביצועיה של התוכנה. כך מתאפשר מבט כוללני יותר על זרימת המידע במערכת, המבטיח גישה וזמינות גבוהה לצד ביצועים מקסימליים, עבור תוכנות הרצות במקביל במספר מוקדי מידע.

התוצאה הינה ביצועים טובים יותר של התוכנה, פחות בזבוזי זמן, וניהול פשוט ונוח יותר.

 

  שם מלא: (חובה)

  טלפון לחזרה: (חובה)

  דואר אלקטרוני: (חובה)

  נושא:

  תוכן ההודעה:

  האם אתם מעוניינים לקבל מידע על מוצרים דומים, במחירים חסרי תקדים עם התחייבות למחיר הזול ביותר בארץ?
  כןפעם בשבועייםפעם בחודשלא

  שאלת אבטחה:


  contact-us

   

  נ.א.מ – שירותי מחשוב, ציוד ותוכנה בע"מ.

     מנחם אבטיחי 106, מושב משמר השבעה

      072-2288210

      03-5288581

      

  נ.א.מ בע"מ

  שירותי מחשוב, ציוד ותוכנה

  נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובעיה