• תוכנת אנטי וירוס ESET NOD32 Antivirus
  • תוכנת אנטי וירוס
  • תוכנת אנטי וירוס ESET Smart Security

תוכנת אנטי וירוס ESET NOD32

תוכנת האנטי וירוס ESET NOD3 היא שירות אנטיוירוס זוכה פרסים המסוגל לגלות במהירות וירוסים, תולעים, סוסים טרויאנים, רוטקיטים ותוכנות זדוניות אחרות, בזמן אמת.

קטגוריה:

חברת ESET היא יצרנית פתרונות אבטחת מידע בינלאומית המתמחה בהגנה על משתמשים ביתיים ובפתרונות מנוהלים להגנה על תשתיות IT של ארגונים קטנים עד גדולים.
מוצריה מתבלטים בזכות פתרונות בזמן אמת, אחוז טעויות זיהוי נמוך וצריכת משאבים יעילה ביותר הפועלת אוטומטית ברקע, ולכן לא משפיעה על הביצועים או מטרידה את המשתמש.

מוצרי ESET יוצרים סביבה היקפית בטוחה השומרת על הפרטיות ועל המידע שלך:

• הגנה בזמן גלישה באינטרנט – כל מוצרי ESET סורקים כל תוכן אליו אתה נחשף בעת הגלישה באינטרנט, זאת כדי שתשאר בטוח וכדי לוודא ששום תוכנה זדונית נסתרת לא תוכל להגיע למחשב ולהזיק לו.

• סריקת התקנים חיצוניים וניידים – מוצרים ניידים, כגון כונן קשיח חיצוני, דיסק-און-קי או Usb  – יכולים להחדיר מזיק כלשהו למחשב. כל מוצרי ESET סורקים כוננים ניידים ואת המידע שלהם ברגע שהם מתחברים למחשב.

• סינון דואל זבל – מנוע אנטי ספאם חכם מונע מדואר אלקטרוני לא רצוי להכנס לתיבת הדואר שלך.

• סריקת דואר אלקטרוני נכנס ויוצא – טכנולוגית ה ThreatSense של ESET מזהה כל קוד מסוכן שמנסה לחדור למחשב דרך הדואר אלקטרוני.

• גלישה בטוחה ב Wi-Fi – בכל פעם שאתה תתחבר לרשת אלחוטית תוצג בפניך אזהרה שמטרתה לוודא שאתה גולש באופן בטוח.

• חומת אש נגד התקפות אינטרנט – חומת אש חכמה הלומדת את הרגלי הגלישה שלך ועוזרת לך לקבוע מדיניות אבטחה ברורה.

• הגנה בזמן אמת – תוכנות ESET מנטרים וסורקים בזמן אמת כל קובץ שפועל או מופעל במחשב שלך, כל זאת מבלי להשפיע על פעילות המחשב או להאט אותו.

• שימוש בענן בזכות מיליוני לקוחות – בזכות מאגר דגימות בענן שנאסף ממיליוני הלקוחות שלנו, תוכל בקליק אחד לקבל את המוניטין של כל קובץ במחשב, .

• בקרת הורים לסינון תכנים פוגעניים – סינון תכנים פוגעניים ולא הולמים, כדי שתוכל להיות בשקט בזמן שילדיך גולשים ברחבי הרשת.

אנו בנ.א.מ מספקים את כל תוכנות האבטחה ואנטי וירוס של ESET, המתאימים לעסקים ומשתמשים פרטיים.

תוכנת אנטי וירוס ESET NOD32 Antivirus
אנטי וירוס עוצמתי, מהיר וקליל למחשב. האנטי וירוס הנמכר בישראל והמומלץ ביותר על ידי טכנאי המחשוב בארץ – מגן על המידע במחשב מפני כל סוגי האיומים מבלי להאט את המחשב. כולל: אנטי וירוס, אנטי רוגלות, אנטי פישינג ובקרת התקנים חיצוניים.
* קיימת אפשרות לשדרוג לרשיון משפחתי – עד ל-4 מחשבים.

חבילת אבטחה ESET Smart Security
חבילת אבטחה להגנה היקפית במחשב ובאינטרנט – חוסמת התקפות אינטרנט והאקרים ושומרת על המידע הרגיש שלך מפני סיכונים. כוללת: אנטי וירוס, אנטי רוגלות, אנטי פישינג, בקרת התקנים חיצוניים, בקרת הורים, חומת אש ומערכת אנטי-גניבה לאיתור המחשב הנייד במקרה של אובדן/ גניבה.
* קיימת אפשרות לשדרוג לרשיון משפחתי – עד ל-4 מחשבים.

חבילת אבטחה ESET Cyber Security Pro
חבילת אבטחה מותאמת למק מיועדת להגנה היקפית מפני מזיקים המיועדים למערכת הפעלה OSx. כוללת: אנטי וירוס, אנטי רוגלות, בקרת התקנים חיצוניים, בקרת הורים וחומת אש.

תוכנת אנטי וירוס לארגון ESET Endpoint Antivirus
פתרון אנטי וירוס מנוהל לתחנות קצה ושרתים להגנה אפקטיבית על הרשת המחשוב והמידע העסקי עם צריכת משאבים קטנה שלא מכבידה על התעבורה. ממשק מרכזי לניהול מרחוק של כל התחנות, כולל התקנה אוטומטית ותמיכה טכנית מלאה עברית. 
אנטי וירוס לתחנות קצה ושרתי קבצים, אנטי רוגלות לתחנות קצה ושרתי קבצים, ממשק ניהול מרכזי.
* ניתן לשלב אנטיוירוס לשרת דואר או אנטיוירוס לסמארטפון.

חבילת אבטחה לארגון ESET Endpoint Security
חבילת אבטחה חכמה ומנוהלת המספקת הגנה מלאה על כל נקודות הקצה ברשת השומרת על המידע העסקי בטוח מפני וירוסים, מזיקים והתקפות אינטרנט. 
אנטי וירוס לתחנות קצה ושרתי קבצים, אנטי רוגלות לשרתי קבצים ותחנות קצה, אנטי ספאם לתחנות קצה, חומת אש אישית לתחנות קצה, ממשק ניהול מרכזי.
* ניתן לשלב אנטיוירוס לשרת דואר או אנטיוירוס לסמארטפון.

 

שם מלא: (חובה)

טלפון לחזרה: (חובה)

דואר אלקטרוני: (חובה)

נושא:

תוכן ההודעה:

האם אתם מעוניינים לקבל מידע על מוצרים דומים, במחירים חסרי תקדים עם התחייבות למחיר הזול ביותר בארץ?

שאלת אבטחה:


contact-us

 

נ.א.מ – שירותי מחשוב, ציוד ותוכנה בע”מ.

   מנחם אבטיחי 106, מושב משמר השבעה

    072-2288210

    03-5288581

    

נ.א.מ בע"מ

שירותי מחשוב, ציוד ותוכנה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובעיה